Bu hafta sonu yapabileceğiniz aktivite önerileri

İş ve okul stresinden uzaklaşmak, dinlenmek ve eğlenmek için hazır mısın? Bu hafta sonu yapabileceğin 5 aktiviteyi senin için listeledik.

1- Korku evine katılabilirsin

İlk aktivitemiz tabi ki Kaçış Merkezi‘nden yer ayırtıp korku evine gitmek. Neden ilk sırada olduğunu merak ediyorsan; bundan sonra sayacağım tüm aktiviteler korku evi yanında sıradan kalabilir. Farklı bir şeyler denemek ve eğlenceyi doya doya yaşamak istiyorsan ekibini topla ve yerini ayırt.

Sana en yakın korku evi nerede ve detayları nedir öğrenmek istersen 0506 126 0009‘dan bize ulaşabilirsin. Ayrıca blog alanımızdan korku evleri hakkında hazırladığımız içeriklere de göz atabilirsin.

1- Sinemaya gidebilirsin

Bu hafta sonu Türkiye genelinde hava durumu pek iyi değil. Bu nedenle outdoor aktiviteler yerine indoor aktiviteleri daha fazla tercih edebilirsin. Bunlar arasında “sinemaya gitmek” olmazsa olmaz…  Hangi filmleri tercih edeceğin senin tarzına kalmış ama bu hafta sonu vizyonda olan filmlerden bir kaç öneride bulunalım; Deli Aşk, Güzel ve Çirkin, Bu Dünyanın Dışında

3- At çiftliğinde pazar kahvaltısı

Bir çok şehirde çok güzel at çiftlikleri var ve bu mekanların pazar kahvaltıları oldukça keyifli oluyor. Pazar sabahı kahvaltı için buralara gidebilirsin. Güzel bir kahvaltıdan sonra çiftlikte ufak bir gezinti pazar gününe renk katacaktır. Genellikle yoğun olur, yerini önceden ayırtmayı ihmal etme…

4- Yılın son kayak keyfini yaşayabilirsin

Mart ayından sonra havalar ısınıyor ve kayak sezonu neredeyse kapanıyor. Eğer yakınlarınızda bir kayak merkezi varsa mutlaka uğramalısın. Eğer kayak yapmaktan hoşlanmıyorsan sadece karın keyfini çıkarmak ve kar üzerinde son bir mangal yakmak için de bu aktiviteyi planların arasına ekleyebilirsin.

5- Doğa yürüyüşüne çıkabilirsin

Hava durumuna bakarsak biraz soğuk olacak ama bu havalarda ayrı bir keyfi vardır doğa yürüyüşlerinin… Belki yağmur yağabilir ama şartları gözden geçirip güzel bir aktiviteye dönüştürebilirsin. Bu konuda uzman ekipler var, Google‘dan ufak bir araştırma yaparak şehrinde katılabileceğin gezi ekiplerini bulabilirsin.