• EN İDEAL MEKAN EN HIZLI ŞEKİLDE!

    Dakikalar içinde sana en ideal mekanı bulma sözü veriyoruz.

  • HANGİ ŞEHİRDE OLURSAN OL

    Türkiye genelinde 142 mekan Kaçış Merkezi’nde!

Buraya dikkat et!

Kaçış Merkezi sizi en uygun korku evine yönlendirmek için hizmet veriyor. Bizi arayarak veya teklif formunu doldurarak iletişime geçebilirsin. Seni en kaliteli, en korkunç, en yakın, en uygun fiyatlı mekana yönlendirmek için elimizden geleni yapacağız!

Senin uygun mekanla iletişime geçtikten sonra yaşayacaklarına karışmayız. Bundan sonrası sende… Mutlaka detaylı şekilde rezervasyon için görüş, kuralları öğren, fiyatta anlaş (istersen pazarlık yap). Kısaca aklına takılan her şeyi korku evinin kendisi ile hallet… Tabi başın sıkışırsa yine bize ulaşabilirsin ama sorumluluk kabul etmeyiz.

Yan tarafta bilmen gereken bir kaç bilgi paylaşacağız. Bunlar tüm mekanlar için geçerli değildir ama genel olarak işine yarayacak kurallardır. Yine oyuna katılmadan önce operatörlerden kurallar konusunda bilgi alabilirsin.

Bilmen gerekenler

Katılmadan Önce

Korku evine katılmak için aşağıdaki şartları sağlıyor olman gerekiyor:

15 yaşından büyük olmalı, en az 2 kişilik bir ekip kurmalı, kalp hastalığı veya kapalı alan fobisi gibi rahatsızlıkların olmamalı, oyun bitiminde ücreti ödeyecek paran olmalı!

Bu şartlar mekandan mekana göre değişebilir. Sen yine de ne olur ne olmaz telefonda firmaya detayları sorarsın. Bir de eğer korku değil de macera türünde bir kaçış oyunu seçersen yaş sınırı daha düşük olabilir.

Oyun sırasında
  1. Mutlaka rezervasyon saatinden önce alanda ol.
  2. İçeride bir çok sürpriz seni bekliyor. Kendine ve eşyalara zarar verecek şeyler yapmamalısın.
  3. Tuvalate gideyim, sigara içeyim, fotoğraf çekeyim deme lütfen! Oyundan sonra hepsini beraber yaparız.
  4. Süre dolduğunda hala içerideysen oyun otomatik olarak biter.
  5. Aktivite boyunca operatörler seni kameralardan izleyecekler, ihtiyaç olursa yardım isteyebilirsin.
Oyundan Sonra

Aktivite sonrası fotoğraf çektirebilirsin. Video istersen o iş biraz karışık… Bazı mekanlar ücretli veriyor, bazıları hiç vermiyor, bazıları da kısa kesitleri ücretsiz olarak verebiliyor. Sen yine oyundan önce video konusunda görüşebilirsin.

Ücretler genellikle oyun sonrası nakit alınır. Kredi kartı geçerli olan yerler de var. Eğer kredi kartı kullanacaksan mutlaka rezervasyon öncesi bilgi almalısın.

Elimizde bunlar da var!